Розсувне безрамне скління – що це?

There is no slider selected or the slider was deleted.

Саме поняття розсувне безрамне скління з’явилося на ринку світлопрозорих конструкцій відносно недавно. Ринок розсувного безрамного скління є похідним від двох ринків – ринок безрамного скління або скляних конструкцій і ринку алюмінієвих розсувних систем. Суцільноскляні конструкції зручні тим, що можна склити будь-які отвори по ширині і висоті суцільний прозорою стіною, але вони завжди залишаються нерухомими. Розсувні алюмінієві системи зручні тим, що відносно великі отвори можуть бути ще і розсувними, але недолік – алюмінієві рами, тобто немає ефекту панорамної оглядовості.

Поява розсувних безрамних систем дозволило об’єднати якості цих двох типів світлопрозорих конструкцій і навіть збільшити кількість можливих технічних рішень для різного типу отворів і будівель. За рахунок використання алюмінієвих напрямних профілів стулки дуже легко відкриваються і закриваються. Використання загартованого (безпечного) скла робить конструкції розсувних безрамних систем безпечніше будь світлопрозорих конструкцій, де використовується склопакет з сирим (не загартованою) склом.

Розсувні безрамні системи відносяться до холодного типу світлопрозорих конструкцій. Їх можна встановлювати тільки усередині опалювальних приміщень (перегородки офісні, міжкімнатні) або в неопалюваних (тераси, альтанки).

А де застосовується даний вид скління?

Тераси, альтанки, літні майданчики ресторанів – основна проблема з якою стикається будь-який власник таких майданчиків , постійна пил, вітер, опади. Для власників ресторанів і барів це постійна міграція клієнтів з приміщення на майданчик і назад. Це короткий сезон функціонування літнього майданчика через погодні умови. Для власників терас і альтанок – експлуатація починається з прибирання і незалежно від того, коли їй користувалися востаннє, вчора або місяць тому. Незамінним рішенням для таких об’єктів стали системи безрамного скління . Системи легкі в експлуатації, ніжньоопірні слайдінгові системи часто використовуються на літніх терасах. Також дуже часто на літніх майданчиках або в отворах альтанок встановлюють систему балконного типу.

Балкони, та саме балкони. Колись металопластикові вікна увірвалися в нашому просторі і стали чудовою альтернативою дерев’яних вікон, за ними не потрібно було такий догляд, вони були більш герметичніші. Але напевно часто в теплу погоду хотілося всі вікна відкрити. Особливо влітку, коли на балконі як в акваріумі сонце нагрівало приміщення. І ось тут знову прийшло рішення від розсувних безрамних систем – систем.

 

Телефонуйте та запишіться на замір 096-900-20-20. Замовляйте та отримуйте приємні знижки. ЗАМІР БЕЗКОШТОВНИЙ. Відхилити